NOVÝ Jorvický teplokrevník!

7. listopadu 2018 v 13:39 | Autorka: Kiki-tysa |  Novinky ve hře
PŘEKLAD NOVINEK VE HŘE ZE DNE 7. LISTOPADU 2018 !

The NEW Starter Horse!

Ahoj, StarFam! Dnes nadešel čas na skutečně zasluženou proměnu pro vašeho starého přítele - vašeho prvního koně!

Nový a vylepšený Jorvický teplokrevník

Úplně první kůň, se kterým jste ve Star Stable začínali, je velmi důležitou částí vašeho herního zážitku. Jelikož STar Stable stále vyvíjíme dále, pochopitelně to znamená, že naši milovaní koně musí zvládat držet krok!
Dnešním dnem Jorvický teplokrevník (váš úplně první kůň) získá úplně nový vzhled, s novými animacemi, a vylepšeným zbarvením! Tento update je zdarma, a vše co potřebujete udělat je přihlásit se do hry, a začít objevovat Jorvik společně se svým parťákem.

Our gorgeous Jorvik Warmblood! Náš překrásný Jorvický teplokrevník! #NewStarterHorse

Vylepšené zapletení hřívy!

Chcete zkrášlit svého Jorvického teplkrevníka zapletením hřívy? Speciálně pro Jorvické teplokrevníky jsme zapletení hřívy vylepšili, a vypadá mnohem lépe než kdy dříve!

Perfect for any competitive rider! Perfektní pro každého závodního jezdce!

Chtěli byste svého Jorvického teplokrevníka změnit?

Nyní máte příležitost změnit zbarvení srsti vašeho koně zdarma! Klikněte na nástěnku v MyStable a vyberte "Starter Horse Appearance" a můžete jednou opět svému koni vybrat zbarvení. První změna vzhledu je zdarma, její další změny vás již budou stát 299 Star Coins.
I když jste v minulosti již svému Jorvickému teplokrevníkovi vzhled změnili, stále máte možnost jej jednou změnit zdarma.

Pryč se starým!

Zahájili jsme přípravné práce pro vylepšení Silverglade tím, že jsme přemístili staré rekvizity z okolí Moorlandu. Hoši z Dark Core z Moorland South Beach obdrželi příkazy ohledně pohybu na pláži, pokud nebudou mít v okolí nějaké pochůzky, a obrovský bildboard GED zastiňující celý Moorland bude odstraněn poté co dokončíte quest, ve kterém zachráníte Moorland Stables před GED.

Before and after! Předtím a potom!

Bonusový obchod

V Moorland Bonus Shop je dostupná nová položka pro všechny, kteří jsou StarRider-LifeTime pomocí jednorázové platby!

Koňský trh

Obchodování na Koňském trhu je tento týden mimo provoz. Trh bude otevřen příští středu ve Fort Pinta!

Mějte fantastický týden!
S objetím, váš Star Stable Tým ♥

★★★★★★★★★★★★
Překlad: Kiki-tysa
Zdroj: https://www.starstable.com/en/article/6031 (7.11.18)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Veronika Rivering | 8. listopadu 2018 v 20:28 | Reagovat

Z těch novích starter horses jsem nadšená, konečně bude větší chuť na plnění SQ s vaším starterem. Ale mám i jeden problem ma úkol u mrs holdsworth ( nwm jak se to píše) s takovím růžovím pohárem ale teď nwm kde mám quest dodělat, quest jsem splnila a přečetla jsem si kde ho mám dodělat ale teď když odďelali z moorland south beach GED pracovníky nebo tak něco, nemám ho kde dodělat, pls pomož mi s tím možná je jenom v JC ale nwm, ještě se zkusím podívat, už předem děkuji za odpověď :o :3

2 Kiki-tysa | 11. listopadu 2018 v 16:55 | Reagovat

[1]: Ahoj, pokud potřebuješ poradit s nějakým úkolem, napiš mi prosím jeho přesný celý název nejlépe na Ask (odkaz najdeš v horní části této stránky).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama