Týden módy v Jorvik City!

21. října 2018 v 11:22 | Autorka: Kiki-tysa |  Novinky ve hřePŘEKLAD NOVINEK VE HŘE ZE DNE 26. ZÁŘÍ 2018 !

Jorvik City Fashion Week!

Ahoj, StarFam! Je na čase, aby všichni milovníci módy zazářili v Jorvik City Plaza - je to tak, Jorvik City Fashion Week je konečně tady!
Letos Fashion Week potrvá až do 10. října. To znamená, že máte dva týdny módní zábavy! A vše co pro tuto událost potřebujete, je mít splněný quest, ve kterém jsme poprvé navštívili Jorvik City Plaza.

Práce na molu!

Jorvik City Fashion Week mělo v několika posledních letech opravdovou smůlu. Sabotéři, zloději, modelky bez smyslu pro módu (nebo zcela bez módy...) - to je hrozné! Členové představenstva obchoďáku se proto rozhodli, že využijí služeb Thalie. Thalia tak pozvala několik svých přátel Jorvik Rngerů aby během této události zajistili bezpečnost, a sama udělala v módní show několik velkých změn.
Hlavní hvězdou show... budeš TY! Každý den se můžeš vydat na přehlídkové molo s několika úžasnými pohyby, a nechat Jorvickou porotu posoudit, jak tvůj outfit odpovídá dnešnímu tématu. Když si zrovna nebudete užívat pozornost na molu, můžete si promluvit se známými postavami, které se události zúčastnilli abyste si vyslechli jejich názor na největší módní show v Jorviku.
V zákulisí máte nyní neomezený přístup jak do vaší Skříně, tak ke Kosmetickému stolku, abyste si před začátkem show mohli vybrat ten nejlepší outfit!

Každý den v týdnu je jedno téma, který bude posuzovat jiný porotce. Sdílejte váš outfit pro daný den s #StarStableOutfits abychom mohli vidět vaši kreativitu pro každé téma!

Středa - "Není to mé první rodeo"
Čtvrtek - "Bohémská rapsodie"
Pátek - "Vítejte v mé noční můře"
Sobota - "Čajový dýchánek v Pandorii"
Neděle - "Dejte mě do Derby"
Pondělí - "Sláva drezury"
Úterý - "Hrdina Jorviku"

Nové módní kolekce!

ČTYŘI nové outfity jsou nyní dostupné ke koupi v obchodech v Jorvik City Mall! Dva cool westernem inspirované sety pro vás a vašeho koně, stejně tak jako dva krásné bohémské styly. Nezapomeňte svůj vzhled doladit doplňky; ve druhém patře v obchodu s doplňka najdete jak bandáže tak sedlové brašny!

The newest Jorvegian trends! Nejnovější trendy v Jorviku!

Zloděj na útěku!

Jorvická policie není v řešení zločinů zrovna úspěšná - a je tím docela známá. Když jsou kolemJorvik Ranger a pomáhají s bezpečností, módní policista Lacroix cítí potřebu předvést své profesní dovednosti. Samozřejmě se chce Lacroix předvést když se na události objeví zloděj, ale opět jsme u toho, že mu pro to schází dostatek detektivního talentu. Ale... možná by to mohlo fungovat, když jste teď tady vy...
Najděte ukradené položky a najděte důkazy proti viníkovi, dokud není pozdě!

Help Lacroix to solve the crime! Pomozte Lacroixovi vyřešit zločin!

Nový účes!

Kadeřnický salón The Shieldmaiden v druhém patře v Jorvik City Plaza nyní nabízí nový účes! Nyní je tento krásný účes dostupný v devíti různých barvách, a pokud se chcete dozvědět něco opravdu cool, pokračujte ve čtení...

New style in nine colors! Nový účes v devíti barvách!

Schovejte si svůj makeup a účesy!

Skutečně, je to tak! Nyní už nebudete nikdy litovat návštěvi kadeřnického salónu - kdykoli můžete svůj účes změnit! Všechny účesy a makeup který od teď koupíte se automaticky uloží v novém Kosmetickém stolku v MyStable.To platí i pro váš aktuální vzhled! To už nemůže být lepší, nebo ano?
Když si budete kupovat nový účes nebo makeup, nyní se vám ukáže nabídka, zda je chcete nosit ihned, nebo schovat v MyStable. Vaši stáj můžete kdykoli navštívit a svůj vzhled změnit, a to pomocí kliknutí na Kosmetický stolek, a volbou účesu nebo makeupu.
Vedle kosmetického stolu je také nová šatní skříň, což znamená, že nebudete muset chodit do staré Skříně u sprchy, pokud nebudete chtít.

The vanity table in your home stable is a great help! Kosmetický stolek v MyStable je skvělý pomocník!

Na Jorvické autobusy se můžete spolehnout!

Všichni známe ten pocit, kldyž se snažíte doběhnout autobus a edete jak nejrychleji to jde, zatím co řidič autobusu si spokojeně odjíždí a už vás ani nevidí. S TÍM JE KONEC! Jasně, už nikdy nebudete muset dobíhat autobus!
A už ani nebude nikdy při cestě do Jorvik City potřebovat vaši jízdenku - stačí kliknout na jednu autobusovou zastávku a vybrat si kam se chcete vidat!

Nyní najdete autobusové zastávky v následujících oblastech:
Fort Pinta
Jarlaheim
New Hillcrest
Cape West Fishing Village
Mistfall

Když kliknete na zastávku, můžete si zvolit do jaké části Jorvik City se chcete vydat, pokud ji už máte zpřístupněnou. Když budete opět z Jorvik City odjíždět zpět, vrátíte se na tu stejnou zastávku, ze které jste odjížděli.
Jediná věc, která je potřeba pro zpřístupnění těchto nových zastávek, je dokončený quest ve kterém jsem poprvé navštívili Jorvik City Mall.

New bus stops! Nové autobusové zastávka!

Nezapomeňte na Kallters!

Kallters opustí Jorvik spolu se svými Fjordskými koňmi 10. října. Pokud byste si jednoho z Fjordů přáli, rozhodně to předtím udělejte! Jak jsme vám říkali minulý týden, navýšení vaší reputace u Kallters je nyní jednodušší než kdy dříve.
Stále pracujeme na našem novém Fjordském koni, a brzy se dozvíte datum uveřejnění!

Koňský trh

Eddie a Ferdinand se chtějí zajít podívat na Fashion Week, takže je Koňský trh tento týden zavřený. Vrátí se opět příští týden v Silverglade Village.

Uvidíme se na přehlídkovém molu!
S objetím, Star Stable Tým ♥

★★★★★★★★★★★★
Překlad: Kiki-tysa
Zdroj: https://www.starstable.com/en/article/5844 (21.10.18)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama