This is Halloween!

28. října 2018 v 20:01 | Autorka: Kiki-tysa |  Novinky ve hře
PŘEKLAD NOVINEK VE HŘE ZE DNE 24. ŘÍJNA 2018 !

This is Halloween!

Ahoj, StarFam! Jedna z největších událostí v Jorviku je nepochybně i ta nejstrašidelnější ze všech - Halloween! Zdá se, že je tu mnoho nových věcí, a to může znamenat, že je před námi ten nejděsivější Halloween všech dob...
Oslavy Halloweenu 2018 potrvají až do 7. listopadu. Některé prvky mohou být pro mladší hráče trochu více strašidelné, a proto vám doporučujeme využít možnosti si zahrát s přáteli nebo rodiči!

Vítejte v Galloperově skrýši!

Slyšeli jste legendy o Galloper Thompsonovi? Říká se, že tento děsivý bezhlavý jezdec v době Halloweenu křižuje Jorvik, a my víme o několika jezdcích, kteří ho potkali v nejtemnější části lesa na jeho obrovském Jorvickém divokém koni.
I když nikdo neviděl Galloper Thompsona již téměř dva roky, po celém Jorviku se objevily podivné portály, které přenesou kohokoli kdo se odváží na tajemné místo známé jako Galloper's Keep - skutečný domov Galloper Thompsona!!!
Do této Skrýše můžete cestovat i pokud nejste Star Rider.

The home of Galloper Thompson! Domov Galloper Thompsona!

V Galloper's Keep toho najdete spoustu:
Přidejte Útržky duší do kotle v Skrýši a získejte odměny!
Zažijte jaké to je, být bezhlavý jezdec v děsivém novém závodě!
Zavítejte do dvou různých Halloweenských obchodů!
Podle vás je kůň Galloper Thompsona vážně cool? Můžete jednoho získat!
Získejte magický prášek, který přemění vašeho začátečnického koně!
Vzpomínáte si na závod na Scarecrow Hill? Je zpět - a daleko více cool než dříve!
Pro více podrobností pokračujte ve čtení!

Nasbírejte útržky duší!

V srdci Galloperovy skrýše najdete obrovský kotlík, který žízní po útržcích duší. Pokud do bublajícího smaragdově zeleného lektvaru přihodíte pět útržků duší, získáte tak odměnu...
Několik útržků duší získáte účastí ve dvou závodech v Galloperově skrýši, a další najdete tak, že si promluvíte s duchy v okolí Skrýše, a uhádnete o jakém místě mluví! Když budete mít opravdu velké štěstí, na útržky duší můžete narazit i kdekoli v Jorviku, ale duchové vám mohou dát pár dobrých rad a tipů. Každý den v týdnu si můžete promluvit s třemi různými duchy.
Celkem můžete získat osm položek. Dokážete pro to nashromáždit dostatek útržků duší?

Add soul shards to the cauldron to get cool rewards! Přidejte útržky duší do kotlíku a získejte skvělé odměny!

Galloperův kůň!

Galloper Thompson má svého vlastního Jorvického divokého koně, ale ve Skrýši najdete ještě jednoho dalšího, který vyhlíží nový domov. Když budete prozkoumávat Jorvickou divočinu, tento dechberoucí kůň bude vypadat přesně jako přízrak Galloperova oře, ale jakmile jste ve více osídlené oblasti, divoké barvy se ztratí v temném zbarvení. Jorvický divoký kůň je také o něco pomalejší než ostatní koně v Jorviku. Tohoto koně můžete za 599 Star Coins získat po dobu oslav Halloweenu.

A black beauty AND a cool Trick-or-Treat horse, all in one! Černý krasavec A TAKÉ cool Trick-or-Treat kůň v jednom!

Magické koňské prášky!

V jednom z obchodů ve skrýši máte možnost zakoupit úžasné magické prášky. Pokud je použijete na svého prvního koně když u něj budete stát, po krátký časový úsek získá cool Halloweenský vzhled! Najdete zde šest různých prášků s různým vzhledem a efektem - rozhodně je vyzkoušejte všechny a najděte tak svůj oblíbený! Všichni hráči budou moct vidět nový vzhled vašeho koně, který bude aktivní po dobu 30 minut dokud nezmizí.
Tyto obchody najdete také v Jorviku, takže se můžete velmi jednoduše zásobit cool efekty.

Transform your Starter Horse into cool Halloween horses! Přetvořte svého prvního koně na cool Halloweenského koně!

Mnohem více strašáků než jindy!

Během našich oslav Halloweenu je konečně zpět závod na Scarecrow Hill! Ale nejen že je zpět - je vylepšený! Promluvte si s Keep's Scarecrow (kterého najdete u portálu) a vyzkoušejte ho!

Stará Galloperova cesta hrůzy

Galloper Thompson má hrůzostrašnou minulost, a v Galloperově skrýši můžete v novém strašidelném závodě znovu přivést k životu některé z jeho vzpomínek, a stát se tak naším oblíbeným přízrakem!

Will you be brave enough to travel through the Galloper’s past? Budete mít dostatek odvahy vydat se na cestu do Galloperovy minulosti?

Halloweenská párty v Purple Pony!

Pokud budete potřebovat přestávku od pronásledování duchů, majitelka obchodu Rin pořádá Halloweenskou párty v obchodě jménem Purple Pony v Jorvik City Mall! Dorazilo mnoho hostů, takže budete mít perfektní příležitost poznat lépe některé obyvatele Jorviku.

The spookiest party on Jorvik! Nejstrašidelnější párty v Jorviku!

Nový přehled koní!

Nyní je snazší než kdy dříve si urovnat koně ve stáji! Když vstoupíte do MyStable, najdete nové tlačítko na levé straně obrazovky. Klikněte na něj a můžete začít přemisťovat své koně! Nyní vy a pouze vy rozhodujete kde budou vaši koně - žádný kůň se již nepohne kdykoli nasednete na jiného koně! Přetáhněte a umistěte své koně tam a zpět z pastviny do stáje, kde jim najdete perfektní box.

It’s never been easier to find the right stall for your horse! Nikdy nebylo snazší svému koni najít perfektní místo!

Nový kůň v aplikaci!

Potřebujete nového, skvělého kamaráda? Pak je rozhodně tento Fjordský kůň vaším splněným snem! V naší bezplatné aplikaci Star Stable Horses můžete vychovat svého vlastního koně, a to od hříbátka až po velkého koně s 10. levlem, připraveným vyrazit s vámi na hřbetě na Jorvické závodní stezky. Až váš Fjordling dosáhne 10. levlu, můžete si ho převést do Star Stable Online za 850 Star Coins. Také si nezapomeňte prohlédnout všechna ostatní krásná hříbátka v Star Stable Horses!
Star Stable Horses je dostupné v AppStore a Google Play a jeho stažení je zdarma.

The cuddliest Fjord foal in the world can be found in Star Stable Horses! To nejsladší Fjordské hříbě na světě můžete najít v Star Stable Horses! #FantasticFjords

Koňský trh

Galloper Thompson bravurně vyděsil všechny koně Eddie a Ferdinanda, takže má tato dvojice plné ruce práce je všechny najít. Řekli nám, že snad od příštího týdne budou mít otevřeno v Jorvik Stables Arena.

Uf, to byla spousta novinek, že? Užijte si děsuplnou oslavu Halloweenu!
S objetím, váš Star Stable Tým ♥

★★★★★★★★★★★★
Překlad: Kiki-tysa
Zdroj: https://www.starstable.com/en/article/5963 (28.10.18)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama