Staří přátelé s novým vzhledem!

29. října 2018 v 6:00 | Autorka: Kiki-tysa |  Novinky ve hře
PŘEKLAD NOVINEK VE HŘE ZE DNE 25. ŘÍJNA 2018 !

An old friend with a new look!

Ahoj, StarFam!
Dříve v tomto týdnu jsme vám řekli o nadcházejícím vylepšení Moorlandu a Silverglade, a nyní máme další velký projekt, o kterém se s vámi můžeme podělit! Je tady vylepšení začátečnického koně!

Nový Jorvický teplokrevník!

V létě 2017 nám Hanna Aspblad z 3D výtvarníků řekla o plánu na nového Jorvického teplokrevníka. Tento plán byl o předělání celého koně krok za krokem, aby ladil s naším novým grafickým stylem. Brzy na to jsme udělali první krok, kterým bylo vylepšení modelu a animací koně. V tu chvíli všichni koně na stejném modelu získali stejné vylepšení, a to byl náš úplně první zásadní krok v naší práci, abychom mohli pokračovat na vylepšení našich koní. Jakmile to bylo dokončené, mohli jsme začít na skutečném projektu - úplnou přeměnou Jorvického teplokrevníka! Tentokrát tito koně dostanou jedinečný vzhled na svém vlastním modelu, vylepšené zbarvení, a nové animace. Samozřejmě je toto vylepšení ZDARMA pro všechny hráče!
Chtěli jsme si být jistí, že zbarvení zůstanou shodná se svým původním vzhledem, takže se rozhodně budete stále cítit jako na svém předchozím koni. Zbarvení nyní vypadají více přirozeně a důvěryhodněji, a také jsme u tohoto koně vylepšili styl zapletené hřívy - podívejte se!

Horse

Proč koně takto vylepšujeme?

Nejstarší koně ve hře nejsou schopni nosit všechnu cool výstroj, kterou bychom v sočasné době do hry chtěli přidat. Takže jsme vydali mnoho energie na vytvoření prémiových variant našich starších plemen koní (jako například nový Fjordský kůň) takže můžete stále jezdit na svých oblíbených plemenech, i když do hry přidáme nový obsah.
Hra nevypadá a ani nefunguje stejně jako tomu bylo při jejím úplně prvním uveřejnění na podzim roku 2011, takže nyní ve hře vylepšujeme co se dá, abychom se co nejvíce přiblížili naší představě, jak bychom chtěli aby současné Star Stable vypadalo.
Chceme vám všem dát úžasný herní zážitek s těmi nejlepšími koňmi jak je to jen možné!

Horse

Změní se jen váš úplně první kůň!

Když jsme začátečnického koně vylepšovali posledně, změnili se s ním i všichni ostatní koně na stejném modelu. Tentokrát se změní POUZE váš úplně první kůň, se kterým jste ve hře začínali!

Chtěli byste změnit zbarvení?

Po tomto update budete mít možnost jednou svému začátečnickému koni zdarma změnit zbarvení, a to pomocí nástěnky v MyStable. Pokud vás tedy po update zaujme nějaké jiné zbarvení, můžete ho lusknutím prstu změnit!
Už nyní vám můžeme slíbit, že tento nový Jorvický teplokrevník dorazí do Star Stable 7. listopadu! To znamená, že až konečně uveřejníme vylepšené Silverglade, váš kůň při novém prozkoumávání oblasti bude už vypadat mnohem více cool! Je pro nás skutečným potěšením, že vám všem můžeme tento podzim poskytnout tento obrovský update, a doufáme, že si nového začátečnického koně zamilujete stejně jako my!

S objetím, váš Star Stable Tým ♥

★★★★★★★★★★★★
Překlad: Kiki-tysa
Zdroj: https://www.starstable.com/en/article/5989 (28.10.18)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama