Co se děje v Silverglade?

28. října 2018 v 9:38 | Autorka: Kiki-tysa |  Novinky ve hře
PŘEKLAD NOVINEK VE HŘE ZE DNE 22. ŘÍJNA 2018 !
What's going on in Silverglade?
Ahoj, StarFam! Dnes KONEČNĚ nadešel ten čas, abychom vám představili největší update tohoto roku! Je to pro nás významná událost, že vám můžeme přinést tento skutečně velkolepý update, na kterém jsme dlouhou dobu pracovali. Požádali jsme Star Stable výtvarnou ředitelku Ullis Linder aby nám pověděla více!

Ahoj Ullis! Co máš ve Star Stable na starost?
Ahoj! V Star Stable jsem výtvarnou ředitelkou, to znamená, že zodpovídám za celkový vzhled a dojem z hry. Stále dohlížím na to, že se naši výtvarníci při práci drží stále stejného stylu, takže hodně pracuji s našimi výtvarníky návrhů, 2D- výtvarníků, 3D- výtvarníků, a našimi animátory.
Od doby co jsem výtvarná ředitelka bylo mým hlavním záměrem najít pro Star Stable styl, který by si mělo udržet i po mnoha letech, a zajístí, že hra bude ucelená a budete si při každém přihlášení připadat jako v pohádkovém světě.

Slyšeli jsme, že pracuješ na OBROVSKÉM update, můžeš nám říct více?
Jasně! V tomto uplynulém roce jsme tvrdě pracovali na tom aby Star Stable získalo více plynulý grafický vzhled, ať už jste ve hře kdekoli. Chceme, abyste se jako hráči cítili stále v Jorviku, bez ohledu na to kam se ve hře vydáte. To na čem jsme se snažili docílit výsledku bylo grafické vylepšení Moorlandu a Silverglade!

Co to znamená?
Začali jsme v Moorlandu a předělali jsme veškeré textury terénu (jako trávu a cesty). vytvořili nové stromy, keře, a skály, a mezitím jsme také vylepšili okolí oblasti. Díky tomu bude Moorland snazší, hezčí, a mnohem více zábavné prozkoumávat! Aby na sebe rozhodně vše navazovalo, tak jsme také vylepšili rostliny a skály v okolí Silverglade, což zcela nadzvedne váš herní zážitek na novou úroveň když zrovna jedete přes Firgrove lesy nebo Silverglade louky. Rozdíl bude znatelný - ne vše, ale mnoho věcí dostane nový vzhled! Dokonce i obloha nad Jorvikem bude vylepšená, a tu samozřejmě uvidíte ať už jste ve hře kdekoli.

Teaser!
UKÁZKA NENÍ KONEČNÁ PODOBA VE HŘE

Teaser!
UKÁZKA NENÍ KONEČNÁ PODOBA VE HŘE

Páni! Takže to je důvod, proč se letos ve hře neobjeví nová oblast?
Přesně. Rozhodli jsme se, že budeme pracovat na stávajícím obsahu, aby hra vypadala opravdu, ale opravdu cool, předtím než vytvoříme více nových oblastí. Jde o stejné pracovní vytížení, jako když pracujeme na zcela nové oblasti, protože jsme vše vytvářeli od začátku!

Teaser!
UKÁZKA NENÍ KONEČNÁ PODOBA VE HŘE


Teaser!
UKÁZKA NENÍ KONEČNÁ PODOBA VE HŘE

Pochopitelně je naše další otázka KDY TO BUDE HOTOVÉ?
Haha, musíte vydržet! Stále máme ještě hodně práce, ale chtěli bychom sdílet naši dosavadní práci, aby hráči věděli jak daleko jsme. Obsah bude uveřejněný do konce roku, ale v současné chvíli vám nedokážeme říct přesné datum.

To je naprosto úžasné! Díky, že sis udělala čas si s námi promluvit!
Také vám děkuji!

Chcete i nadále sledovat naši práci na tomto vylepšení? Nezapomeňte nás sledovat ma sociálních médiích pro více ukázek, až do chvíle kdy oznámíme datum uveřejnění!
S objetím, váš Star Stable Tým ♥

★★★★★★★★★★★★
Překlad: Kiki-tysa
Zdroj: https://www.starstable.com/en/article/5962 (26.10.18)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama