Koňský trh 1

13. listopadu 2016 v 11:49 | Autorka: Kiki-tysa
Překlad & připojené materiály: Kiki-tysa

Pro více o informací o konkrétní postavě klikni na jakýkoli její avatar.
Tento quest se ve hře objevuje většinou každý 2. týden, a je přístupný hráčům s přístupem do dané oblasti.
Tento quest patří mezi SEZÓNNÍ

Eddie a Ferdinand cestují po ostrově Jorvik se svým Koňským trhem, a navštěvují tak různé oblasti. Věnovat se podnikání a mít navíc na starost tolik koní není nic snadného, a za každou pomoc jsou moc rádi - je potřeba zaplatit pronájem pozemku, postarat se o koně a ujistit se, že je všechno tak, jak má být!

Rent for the horse market in Fort Pinta

Ahoj, myslíš že bys mi mohla pomoct s jednou pochůzkou? Zrovna teď nemám čas abych z trhu odešla, ale potřebuji zaplatit pronájem. Jsi někdo, komu věřím, takže mohu se na tebe spolehnout, že doručíš tuhle obálku Jorvických šilinků? Je potřeba to dát Jamesovi z Fort Pinta, což tak skvělému jezdci jako ty nemůže trvat dlouho.
Uděláš to pro mě? Děkuju!


Doručte obálku s penězi za pronájem Jamesovi.

Nazdárek! Jsi tady s nájmem od Eddie a Ferdinanda? Skvělé!

Bored horses at the market

Má nejdražší, je opravdu pěkné že jsi nás přišla navštívit. Jsi pro nás malý sluneční paprsek, seslaný aby nám prozářil den, věř mi! Pokud vlastníš nějaký čas, možná bys mi mohla pomoct s malou pochůzkou? Ah, krasavice, jsi tak laskavá!
Víš, naši koně jsou po celém tom cestování sem na nákladní lodi unavení. Myslel jsem, že kdybych jim mohl dát nějaké kostky cukru, mohlo by jim to zlepšit náladu! Člen ochranky tady ve Fort Pinta je náš starý přítel, tak možná bys ses ho mohla zeptat, jestli by měl pro nás pár kostek cukru navíc?
Děkuju, vrať se až budeš mít kostky cukru a uvidíš, že koně budou v mnohem lepší náladě!

*Tip: kostkový cukr není pro koně vhodným a ani zdravým pamlskem, a může být dokonce i nebezpečný - při trávení v tlustém střevě kvasí, a u citlivějších koní tak může vyvolat koliku. Zvláště v povědomí starších generací je však kostkový cukr zažitý jako tradiční pamlsek pro koně.


COŽE?! Cukr?! Cukr!!
Tady, tak jako když se spojenečtí vojáci řítí z útesů jako lumíci, se mě ptáš na cukr?

*Tip: V severských státech Evropy, kde lumíci žijí, se objevuje spousta mýtů a pověr, kdy mimo jiné mají lumíci páchat masové sebevraždy skokem z útesů do moře. V těchto zemích se tak lumíci často používají ve větách jako přirovnání. Doporučuji si o lumících přečíst více na internetu.:)

Caution: Fall Hazard!

DO POZORU!
Cukr...Opravdu si myslím, že tady žádný cukr nenajdeš. Uprostřed příšerné přírodní katastrofy opravdu nemáme čas na takové lehkovážnosti!! Právě v tento okamžik se nacházíme ve středu katastrofy apokalyptických rozměrů, kdy zcela otevřeně vyžaduje naprosté zapojení a obětavost každého zúčastněného!
Říkáš si, proč jsem tak rozrušený?! ROZRUŠENÝ?! Hmm? Uklidnit se? Já? Err...
Ano, no, včera jsem byl na obchůzce základny a kontrole obrany před vniknutí špionáže a že se žádní z turistů v pevnosti neztratili, a málem jsem došel na okraj útesu! Díval jsem se při hládce dalekohledem po možných nepřátelích a nevšiml jsem si, že jsem byl tak blízko okraje. Byl jsem chlup od toho se zřítit dolů do moře, a jen díky mému speciálnímu tréninku jsem se zachránil! Co to bylo za druh tréninku? Umm...
Ano! Vlastně když jsem byl mladší, byl jsem juniorský šampion v jezzovém stepování v Jorviku... Je to vlastně opravdu velmi moc podobné tréninku přepadového komanda, kdybys si nebyla jistá!
KAŽDOPÁDNĚ! Vyrobil jsem tyhle úžasné varovné cedule před nebezpečím, které musí být vztyčeny tak, aby se taková situace nemohla stát nikomu z běžných civilistů.
Vojíne! POZOR! Jsi tímto vybrána abys umístila tyto značky na vyhrazená místa podél opevnění.
ROZCHOD! POCHODÉÉM VCHOD!

Rozmístěte po Fort Pinta na vyznačená místa 5 varovných cedulí.


DO POZORU! Jsou všechny varovné značky na vém místě?

Report back to base

POZOR! Nepotloukej se tady jen tak, vojíne. Tady je tvůj cukr, tak jak jsme si dohodli. Bezprostředně se navrať za generálem Ferdinandem. Jen tak mezi námi, doporučím tě na medaily za dvůj dnešní hrdinský příspěvek.
Hmm... ROZCHOD! POCHODÉÉM VCHOD!

Ooh, vidím, že máš s sebou kostky cukru! Teď se našim koním zvedne nálada, jsem si tím jistý!

Horses on the loose!

Ale ne, znovu už ne! Všichni koně utekli!
Propána drahá, když dostali kostky cukru, hned jásali... Možná až moc. Po tom co byly tak dlouho uvázaní na nákladní lodi, začali všichni vyšilovat když dostali cukr a prostě utekli. Samozřejmě, že potřebují nějaký pohyb, ale nemůžou vzít takhle do zaječích. Stane se to pokaždé, když přijedeme do Fort Pinta. Počítal jsem s tím, že by mohli blafovat když vypadali předtím tak sklesle; vědí, že odemě dostanou cukr a pak prostě utečou. Mohu přísahat, že jsou pryč a schovali se v pevnosti, tak jak to vždy dělají.
Mohla byses po nich podívat? Když je najdeš, potom se sem vrátí. Někdy mě tohle přivádí k nepříčetnosti, když se chovají takhle nevychovaně, ale předpokládám že by to byla hrozná nuda bez trošky drama, nemyslíš?
Hodně štěstí, a nezapomeň se opravdu dobře dívat, ve schovávání se jsou opravdu dobří, hajtry bláznivé!

Najděte po Fort Pinta zaběhlé 4 koně.


Haha, vedla jsi si dobře. Všichni koně se vrátili. Musím říct, že příště až sem přijedem, jim už na ty opičárny nesmíme skočit!


QUEST DOKONČEN ! 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Curl | 15. listopadu 2016 v 17:00 | Reagovat

Máš tam překlep u vém místo svém.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama