Star Stable - Zimní jezdci

10. dubna 2014 v 22:34 | Kiki-tysa
Druhá epizoda Star Stable, tentokrát se odehrávající v zimním období, se zaměřením na parkurové ježdění.


Zimní jezdci

Star Stable - Epizoda 2

POPIS

V tomto díle se ocitneš v malé přátelské vesničce, v Meandru. Postupně potkáváš spousty dalších lidí kteří ti pomáhají to dopracovat výše - například Jessicu, Lisu, Lindu, Alex, Katju, a finálně se dostaneš až na náročné panství, Borovicový vrch. Právě tady potkáš pana Sandse, u kterého se odehrají ty nejdůležitější tréninky a závody, kdy musíš nejen porazit Sabine, ale jako skvělá parkurová jezdkyně poté máš tu čest zúčastnit se závodů v Dietrichu - a to už je výzva!

Z hlediska PC hry

,,Zima. Líně padající sněhové vločky halí krajinu do bělostného závoje, skrývají nahotu stromů, které přišly o své listoví, a propůjčují světu zdání čistoty a klidu.
Všechno ztichlo.
Ptáci už dávno odletěli do teplých krajin a většina zvířat - ať už velkých nebo droboučkých - se pečlivě skryla před chladem a uložila se k zimnímu spánku.
Lidi od koní však zima neodradila od jejich radostí a povinností. Stále je potřeba čistit boxy, koně pořád potřebují krmení a vodu a na stezkách, v jízdárnách a halách člověk narazí na šťastné tváře přátel, kteří si ze všeho nejvíc užívají pohled na krajinu z koňského sedla.
Vyvrcholením jejich snažení jsou závody v Dietrichu, nejvýznamnější skoková soutěž na světě.
Jen pár nejlepších jezdeckých škol z celého světa může do Dietrichu poslat své reprezentanty, aby se mezi sebou utkali v dramatickém finále. Mezi všemi jízdárnami v okolí Jorviku získala právo vyslat svého jezdce ta, která leží na Borovicovém vrchu.
Teď už jen potřebují najít svého šampiona.
Mohla bys to být právě ty?

Tato PC hra byla vydána v roce 2008 společností Stabenfeld, sídlící ve Švédsku.

Minimální konfigurace:
Operační systém Windows XP (může fungovat i v prostředí Windows 98 nebo Windows 2000, ale plná podpora není zaručena), procesor 800 MHz Intel Pentium 3 nebo srovnatelný, paměť 256 MB RAM, volné místo na harddisku 600 MB (minimální instalace), CD-ROM 4X, grafická karta s 32 MB paměti, DirectX® verze 9.0 nebo vyšší.

Doporučená konfigurace
Operační systém Windows XP, procesor 1 GHz Intel Pentium 3 nebo srovnatelný, paměť 256 MB RAM, volné místo na harddisku 600 MB (minimální instalace), CD-ROM 4X, grafická karta s 64 MB paměti, DirectX® verze 9.0 nebo vyšší.''

Kiki-tysa

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Wendy | E-mail | 4. srpna 2014 v 16:30 | Reagovat

kde jsi to koupila?? :-)

2 Kiki-tysa | 4. srpna 2014 v 16:56 | Reagovat

[1]: Pokud myslíš přímo díl SS Zimní jezdci - ten jsem před několika lety dostala od kamarádky... Ale kde ta k němu přišla, mi je dodnes trochu záhadou. :-)

3 Yuukii | E-mail | 4. července 2016 v 10:38 | Reagovat

Zimní jezdce si můžes stahnout na Ulož.to, ale k tomu si musíš stáhnout ještě jeden program...Daemon tools lite,
Ulož.to...Star Stable 2 iso 8-)

4 Kiki | E-mail | 2. listopadu 2016 v 15:16 | Reagovat

[3]:na uloz.to to nejde ja jsem to skousela a nejde to

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama